Xiaomi‘nin M365 Katlanır Elektrikli Scooter’ı şu an bazı sanal mağazalarda $500’dan satılıyor ancak LightIntheBox‘tan aldığınızda yalnızca $379,99 ödeyerek bu taşınabilir elektrikli scooter’a sahip olabilirsiniz.

New York Borsası’nda listelenen sanal mağaza şirketi, Avrupa nakliye kanunlarını ve Çin’den nakliye sırasında genellikle maruz kalınan maliyetleri iyi anlamış ve bu nedenle bazı ülkelerden alıcılara güzel bir scooter alıp ücretsiz olarak gönderilmesini sağlamakta. Posta ile gönderilen vergi ve gümrük ücretini takip etmeden sorunsuz alışverişi yapabilirsiniz. $349.59 gibi uygun bir fiyata ürünü almanın yanı sıra Avrupa’da olmayan alıcılar sadece $379,99 ödeyerek bu scooter’ı alabilir ancak cüzi bir miktar ek nakliye ücretine katlanmak durumunda kalabiliriz.

Xiaomi_M365_Elektrikli_Scooter_1

2017 IF Desing Ödülünü Kazandı

Xiaomi M365 Katlanır Elektrikli scooter’ı yakın zamanda Alman IF Design ödülünü kazanarak, etkileyici tasarımı sayesinde kendisinden bahsettirmeyi başardı. M365 Katlanır Elektrikli scooter minimalist geometrik bir tasarıma sahip. Scooter, uçaklarda kullanılan gradlı alüminyum materyalden imal edilmiş ve sadece 12.5kg ağırlığa sahip.

Xiaomi_M365_Elektrikli_Scooter_4

Tek gövde yapısına sahip olup bataryanın aşırı yük taşımaması ve daha uzun batarya ömrü elde etmesi sağlanıyor. M365‘de, LG firmasının ürettiği 18650 model yüksek güvenlikli Lityum batarya paketlerinden güç almakta. 30 km. mesafeye kadar seyahat yeteneğine sahip olduğu hakkında bilgi verilmekte. Scooter kolay taşınabilmesi için katlanabilir ve açılabilir yapıda tasarlanmış.

Akıllı Kontrol Teknolojisi

Ayrıca, M365 Elektrikli Scooter, gelişmiş E – ABS çift fren sistemi, kinetik enerji geri kazanım sistemi, cruise kontrol sistemi ve akıllı BMS sistemi ile birlikte geliyor. Batarya şarj durumu, batarya hücresi durumu ve diğer parametrelerle ilgili verileri akıllı telefonunuzdan takip edebilirsiniz.

Xiaomi_M365_Elektrikli_Scooter_2

LightIntheBox Sanal mağazasında belirtilen fiyatların belirli bir süre için olduğunu unutmayalım. Elektrikli Scooter’ı, Xiaomi’nin Çin’deki mağazası Mi Mall’da satılan fiyata en yakın fiyat olduğunu belirtmekte fayda var. İyi bir fırsat olduğunu söyleyebilirim.

Xiaomi_M365_Elektrikli_Scooter_3

Avrupa’daki bazı ülkelere tamamen ücretsiz nakliye ile geldiğini unutmayın. Listelenecek fiyat, bulunduğunuz yere bağlı olarak değişecektir, ya $379.99 ya da $349.59