Nasıl? Çünkü o yapabilir! Eski Xiaomi CEO’su, FedEx üzerinden bugün erken saatlerde bir sürpriz hediye aldı ve doğrudan Çin‘den gelen Xiaomi Mi Mix 2 model telefonu oldu!

Hugo-Barra-Mi-MIX-2

Yarın öğlen saatlerinde resmi olarak tanıtılana kadar cihazın kendisini bizler göremeyeceğiz ama ne gariptir ki lansmanı çokta umursamayan Hugo Barra‘nin elinde bir tane var. Paketin bazı fotoğraflarını Weibo hesabından yayınladı. Cihazın kendisi yerine, ambalajına ait görselleri paylaşılmasına rağmen, kutu üzerinde yer alan bazı bilgiler yarın lansmanı yapılacak telefon hakkında bazı bilgilerin lansmandan önce bize ulaşmasını sağladı.

Hugo Barra’nın Aldığı Xiaomi Mi Mix 2

Mi-MIX-2-HB-b (1)

Mi Mix 2‘nin paket kutusunda yazılanlara göre Hugo Barra, 256 GB. Depolama alanına sahip ve seramik gövdeli 6GB RAM.’e sahip Premium modelini satın aldı! Aslında bu, Xiaomi’nin metal kasa dizaynını atlayarak ilk modelle (Mi MIX) aynı üretim sürecini kullanacağı anlamına geliyor. Yeni Mi MIX 2‘nin 6.4 inç AMOLED ekran, Qualcomm Snapdragon 835 SoC, 4500 mAh pil ve %93 ekran – kasa oranına sahip olacağını biliyoruz.

 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”22″ exclusions=”281,283″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_slideshow” gallery_width=”600″ gallery_height=”400″ cycle_effect=”fade” cycle_interval=”3″ show_thumbnail_link=”0″ thumbnail_link_text=”[Show thumbnails]” slug=”xiaomi-mi-mix-2-hugo-barra” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Bekleyin, lansman için burada olacağız!