Bu yılın en çok beklenen akıllı telefonlarından biri olan Xiaomi Mi Mix 2‘nin piyasaya sürülmesi için sadece bir gün kaldı. Mi Mix, çerçevesiz görüntü trendini başlatan mükemmel bir cihazdı ve muhtemelen 2017 yılı içerisinde neredeyse her ay yeni bir çerçevesiz telefon ile ilgili haberler aldık. Mi Mix 2, sadece tasarım açısından değil, aynı zamanda spesifikasyonlar olarak da bir canavar olacak gibi görünüyor, çünkü telefon içeriğinde beklentimiz olan neredeyse her en iyi teknolojiyi ve en yeni özellikleri bir araya getiriyor. Bugün, gerçek Mi Mix 2‘ye ilk kez gördük ama yine de biraz şüpheciyiz.

Karşınızda Xiaomi Mi Mix 2

9846815egy1fjex24zu4qj20qo141jxl

Yukarıdaki resimde görebileceğiniz gibi Xiaomi Mi Mix 2, 2016’da piyasaya sürülen Mi Mix ile karşılaştırdığımızda tasarım açısından oldukça farklı. Mi Mix gibi düz bir tasarıma sahip değil ve köşeleri yuvarlatılmış. Ayrıca, alt çerçeveye sınır bölgede göze çarpan siyah bölgenin önceki yıl ki modelden daha az yer kaplıyor olması telefonun oldukça estetik bir görünüme kavuşmasını sağlamış. Alt çerçeve üzerinde ön tarafa bakan bir kameraya sahip olduğumuzu görüyoruz. Yani evet, Essential Phone ve iPhone 8 (veya X) gibi ekran üzerinde herhangi bir sınırlandırma yapılmamış

Telefonun başlıca özellikleri, Qualcomm Snapdragon 835 İşlemci, 6 GB. ~ 8GB RAM, 128 GB. ~ 256 GB. Depolama alanı, Çift arka kamera, Çerçevesiz ekran ve çok daha fazlasına sahip. Görüntü doğru olabilir ya da olmayabilir, bu yüzden göz ardı edilebilir. Yarını beklemeye devam edelim.