Özellikle sınıflandırılmış ürünler hakkındaki bilgilerin sanal ortamda sızdırılması sizce de şaşırtıcı değil mi? Üreticilerin pazarı ürün için hazırlamak için bilerek bu bilgileri sızıdırdığını düşünüyoruz.

Xiaomi-Notebook-Pro

11 Eylül’de Mi MIX 2‘nin yanında piyasaya çıkması beklenen yeni Xiaomi dizüstü bilgisayarının ayrıntılarının bilinmediğini ve aniden, dizüstü bilgisayara ait özelliklerinin %70’inden fazlasını 24 saatten kısa bir sürede elde ettiğimizi söyledik. Oldukça garip değil mi?

Xiaomi-Notebook-Pro-2

Yeni Xiaomi dizüstü bilgisayarının 8. Jenerasyon düşük voltajlı U serisi işlemcilerle birleştirilmiş 15.6 inçlik bir ekranla geleceği haber çıktı. Başlangıçta, Xiaomi dizüstü bilgisayarı üzerinde mevcut olan tek bilgi, 23 Ağustos’ta Tianmi Teknoloji (Xiaomi Notebook Air üreticisi) tarafından 3C sertifika başvurusundan görüldü. Ancak, bu tutarlı sızıntı devamında muhtemelen daha ayrıntılı bilgilerin ortaya çıkmasına yol açtı.

Xiaomi Notebook Pro’nun Özellikleri

Xiaomi-Notebook-Pro-3

Önceden belirtildiği gibi bu dizüstü bilgisayarın ekran boyutuna ek olarak, bu ürünün Xiaomi Notebook Pro olarak adlandırılacağı ve parmak izi tanıyacağı ve 1080P FULL HD ekran geleceği açıklandı. Xiaomi Notebook Pro, 16 GB. RAM ve 256 GB. dahili bellek ile birleştirilmiş çift çekirdekli i78550U ve i58250U işlemciyi destekleyecek. Ve dahası Bu dizüstüsünün, önceden yüklenmiş bir Windows 10 Pro yazılımı ve 2G grafik kapasiteli dahili bir MX 150 GPU işlemcisi ile birlikte gelmesini bekliyoruz.

Konfigürasyondan Xiaomi Notebook Pro‘nun oyun için düzenlenen bir dizüstü bilgisayar olmadığı, ancak hafif boyutlardaki çevrimiçi oyunları kullanabilen önceki 13.3″ Air serisinden sonra oldukça gelişmiş bir düzüstüyle karşılaşacağımız çok açık. Bu dizüstü bilgisayarın görünümü Air serisinin genişletilmiş bir versiyonu olabilir.