Xiaomi Mi5X (veya A1) modelinin satışa sunulmasıyla birlikte bu durum model serilerinde ortaya çıkan karışıklık üzerinde olumlu bir etkiye sahip olabilir. Nasıl mı? Yeni modellerin önceki modellere kıyasla performans anlamında önemli ölçüde bir farklılığa sahip olmasa da, fiyatlandırmaları önceki modellere kıyasla oldukça yüksek. Tam da bugünlerde oldukça iyi bir fiyat ile neredeyse Xiaomi Mi5X (veya A1) benzer Xiaomi Redmi Not 4X bulmak hiçte zor değil.

Xiaomi Redmi Note 4X Teknik Özellikler

Xiaomi Redmi Not 4X, farklı renk varyantları, Qualcomm Snapdragon 625 yonga seti ve arka kısımdaki parmak izi tarayıcısı ile 5,5″ Full HD ekran, metal gövde gibi üst sınıf olarak tanımlayabileceğimiz hemen hemen tüm özelliklere sahip. Evet yalnızca “yetmez” olarak tanımlayabileceğimiz 3 GB. RAM + 32 GB. ROM ve tek lensli arka 13 MP. kamera olarak görülmekte ancak diğer taraftan 4100 mAh. batarya ile daha fazla kullanım imkanı sunuyor. Ve tabii ki fiyat noktasında oldukça hoşnut edici.

Ücretsiz Kargo ile yalnızca €119,84

Xiaomi Redmi Not 4X ürününü, ücretsiz kargo ile sadece 119,84 Euro’luk fiyat etiketiyle Lightinthebox sanal mağazada bulabilirsiniz. Ve gerçekten almak için düşünülmesi gereken bir model. Çünkü Mi 5X ile fiyat performans değerlendirilmesi yapıldığında avantajlı durumda olduğunu fark edeceksiniz.