BİM, 9 Mart Aktüel Ürün Kataloğunda yer alan Xiaomi Mono Bluetooth Kulaklığın özelliklerini inceleyeceğiz. Bluetooth kulaklık kullanmak spor yapanlar ve araç kullananlar ya da günlük işlerini yapanlar için vazgeçilmez bir durum haline geldi.

BİM, 9 Mart tarihinde sizler için piyasa değeri 75 TL olan bu güzel kulaklığı 49,90 TL gibi uygun bir fiyatla getiriyor. Bu kulaklık ile pek çok şeyi başarmak mümkün. Ellerinizle iş yaparken artık telefonunuzu kolay şekilde cevaplayabilecek ve işlerinizden geri kalmayacaksınız.

Bu Ürün Kimler İçin

Kuaförler, tamirciler, terziler, araç kullananlar kısacası elleri ile bir işi yaparken konuşmayı aksatmaması gereken herkes bu ürünü kolay şekilde kullanabilmektedir.

Sizler de bu ürünü satın alarak bir yandan iş yapıp bir yandan konuşabilirsiniz. Şimdi sizler için araştırdığımız Xiaomi Mono Bluetooth Kulaklığın özelliklerine bir göz atalım.

Xiaomi Mono Bluetooth Kulaklık Teknik Özellikleri

 

Xiaomi Mono Bluetooth Kulaklık ürününün özelliklerine baktığımızda 2 saat şarj süresi ve 3 saat toplam konuşma süresi, bir hafta boyunca bekleme süresi dikkatimizi çeken temel özellikler arasındadır.

Bu özellikleri biraz daha açacak olursak, Yaklaşık 2 saatlik bir şarj süresi ile en fazla 3 saatlik bir konuşma yapabilirsiniz. Özellikle araç kullananlar için harika bir çözüm olan bu kulaklığa siz de çok uygun fiyata sahip olabilirsiniz.