Cihazlarınız için birden fazla şarj aleti taşımak, pazardaki çok portlu şarj cihazlarının yaygınlaşması ile geride kaldı. Size en uygun olanı hala bulamadıysanız, Xiaomi‘nin yeni çok postlu şarj cihazına göz atmak isteyebilirsiniz.

Bu şarj cihazı 6 bağlantı portu ile tüm şarj gereksinimlerinizi tek başına karşılamaktadır. Altı bağlantı noktasından biri Quick Charger 3.0 özelliğinde USB güç dağıtımını destekleyen USB Type C bağlantı noktasıdır. Ayrıca, başka bir Quick Charger 3.0 portu da içeren beş adet USB A portu bulunmaktadır.

Çok portlu şarj cihazı oldukça iyi görünen parlak beyaz bir renge sahiptir, ancak siyah renk seçeneği olmasını da isterdik. Kavisli yan kenarlara ve dokunulduğunda görülebilen gizli LED ışıklara sahip.

Şarj cihazının 60W güç ve 100V ~ 240V voltaj girişi var. Bu da herhangi bir ülkede çalışabilir anlamına gelir. Ayrıca Apple ve Android cihazlarıyla da tam uyumludur.

6 Portlu 60W Şarj Cihazı Çıkış Tarihi ve Fiyatı

7 Mart saat 10.00’da (yerel saat) sadece 129 ¥ ($20) fiyatla satışa sunulacak. Bu, Xiaomi‘nin en pahalı çok portlu şarj cihazı aynı zamanda farklı özelliklere sahip bir cihazdır.

Kaynak