Dün Xiaomi, Hindistan için “Mi Crowdfunding” programının gelişini açıkladı. Şirketten gelen bu yeni girişim, Çinli üreticinin Hindistan’da hangi yenilikçi ürünlerin piyasaya sürülebileceğini bilmesine yardımcı olacak.

Mi Crowding girişimi sayesinde şirket, yalnızca belirli sayıda insanın ilgi gösterdiği Hindistan’da yayınlanabilecek yenilikçi ürünleri listeleyecek. Ürünün öngörülen zamanda kullanıcıların ilgisini karşılamadığı durumlarda, gönderilmeyecek ve şirket parayı bu ürünün alıcılarına iade edecektir.

Bu yazıda, Xiaomi Hindistan’da Mi Selfie Çubuk Tripod ve Bluetooth Ses Alıcısı ürünlerini kitle fonlaması yapıyor. Bu iki ürünün fiyatları ise 16$ ve 15$’dır. Bu ürünlerin sevkiyatları, projenin hedefine ulaşmasından sonraki 10 gün içinde başlayacaktır.

Kullanıcılar bu ürünleri onlar için sipariş vererek kitlesel olarak kullanabilirler. Bu, ilgili ürünün ürün sayfasına erişerek ve ardından “Şimdi destekle” düğmesine basarak yapılabilir. Kullanıcılar belirtilen süre içinde istenilen ürünü ödeyebilir. Destekleyenler projenin ilerleyişini kontrol edebilirler.

Bu proje, belirlenen zaman süresinde yüzde yüz destek aldığında başarılı kabul edilir. Mi Selfie Çubuk Tripod ve Mi Bluetooth Ses Alıcısı sırasıyla %93 ve %113 destekçi aldı. Bu yazımızın devamında bu ürünler hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bir kullanıcı siparişi iptal etmek isterse, ürün gönderilmeden önce bunu yapabilir. Eğer proje başarılı olursa, bunu destekleyen kişiler öncelikli dağıtım hizmeti olanağına sahip olacaklar.

Mi Selfie Stick Tripod

Mi Selfie Stick Tripod, bir selfie çubuğunun ve tripodunun birleşimidir ve bir Bluetooth deklanşör kontrolü ile donatılmıştır. 360 derece dönebilirken aynı zamanda Mi Max 2 gibi büyük boyutlu telefonlara da rahatlıkla ev sahipliği yapabilir. (Sadece Siyah renk seçeneği için geçerlidir) Bluetooth 3.0 desteklemekle birlikte Android 4.3 ve daha üstü sürümlerde çalışan Android telefonlarda ve IOS 5.0 veya üzeri iOS cihazları ile kullanılabilir.

Mi Bluetooth Ses Alıcısı

Xiaomi Bluetooth Audio Receiver

Mi Bluetooth Ses Alıcısı, kablosuz olarak müzik çalmak ve telefon aramalarını cevaplamak için rahatlıkla kullanılabilir. Özellikleri arasında Bluetooth 4.2, kulaklık amplifikatörü çipi, 3,5 mm ses girişi ve 97mAh pil bulunmaktadır. Son olarak, aynı anda iki cihazı eşleştirebilirsiniz ancak sadece bir sefer için geçerli olcaktır. (Sadece beyaz rengi bulunuyor)


Bu ürünler hakkında daha fazla bilgi edinmek için, aşağıdaki kaynaklardan ilgili ürün sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Mi Selfie Stick Tripod

Kaynak