Black Shark oyun akıllı telefonu Cuma günü açıklanacak . Xiaomi destekli firması Black Shark telefon oyun için dizayn edilmiştir ilk gerçek akıllı telefon olacağını iddia etti. Yakın geçmişte, söylenti değirmeni Black Shark telefonunun bazı görüntülerini sızdırmıştı. Ancak şirket bu görüntülerin sahte olduğunu hemen doğruladı. Bugün, Weibo’da arka panelin görünümünü ortaya çıkarmak için Black Shark telefonunun yeni bir resmi ortaya çıktı.

Yukarıdaki gerçek Black Shark telefonun arka görünümünü göstermektedir. Üst kısmı, bir analog joystick ve çapraz anahtarlara sahip olabilen çıkarılabilir bir Bluetooth tutacağıyla takılı görünüyor. Şirketten gelen resmi bir teaser, takılabilir Bluetooth tanıtıcı desteği ile de gelebileceğini doğruladı. Bu, 7 inçlik bir ekranda her iki tarafta çıkarılabilir oyun denetleyicileri bulunan Nintendo Switch oyun konsolunu hatırlatıyor.

 

 

Xiaomi Black Shark Oyun Telefonu Tasarımı

Black Shark oyun telefonunun sızdırılmış fotoğrafı, bir LED flaşla birlikte yatay olarak düzenlenmiş çift kamera kurulumuna sahip olacağını gösteriyor. Black Shark logosu arka panelin ortasına doğru konumlanmış. Parmak izi tarayıcısı arkada görünmediği için 18:9 en boy oranı ekranının altına yerleştirilmesi bekleniyor.

Bir önceki sızıntıda bunun üzerine oyunlar tadını çıkarırken avuç içi ile anteni kapsayan engellemek için “X” anten tasarımı ile donatılmış olacak. Köşelerde GPS, Wi-Fi, çift 4G LTE ve Wi-Fi MIMO için alıcıların yerleştirildiğini gösteren telefonun bir çizimi, yeni fotoğrafta ortaya çıkan arka tasarıma benziyor.

Kaynak