Xiaomi CEO’su Lei Jun tarafından yazıldığı söylenen uzun mektup MIUI Forumunda paylaşıldı. Mektubun içeriği, Xiaomi‘nin ne anlama geldiği ve ilerlemeyi başarmak için neyin peşinde olunduğu hakkında yapılan bir açıklama.

Lei Jun, Xiaomi markası ve şirkete olan desteğinden ve ilgisinden dolayı hayranlarına teşekkür ettikten sonra şirketin bir donanım şirketinden daha fazlası olduğunu özellikle belirtmesi dikkat çekici.

Xiaomi’nin ana hedefi; Dünyadaki herkes yenilikçi teknolojisi sayesinde daha iyi bir hayat yaşamanız için dürüst fiyatlarla şaşırtıcı ürünler oluşturmak…

Lei Jun, Mi markasının akıllı telefonlar ve özünde bir IoT platformu ile bağlı akıllı donanımı olan bir inovasyon odaklı internet şirketi olduğunu belirtti ve şirketin ana hedefini “dünyadaki herkes yenilikçi teknolojisi sayesinde daha iyi bir hayat yaşamanız için dürüst fiyatlarla şaşırtıcı ürünler oluşturmak” olarak açıkladı.

Mektupta Hangi Detaylar Bulunuyor??

Mektupta, özellikle akıllı telefonlardan IoT cihazlarına ve çok sayıda akıllı donanım ürününe kadar uzanan yenilikçi ürünleri başta olmak üzere şirket hakkında birçok detay var.

Lei Jun, IoT platformunun halihazırda 100 milyondan fazla bağlı cihazla dünyanın en büyüğü olduğunu gösteren bazı öncü yenilikleri ortaya çıkardı. Ayrıca, MIUI Özel İşletim Sisteminin şirketin yenilikçi internet servislerini düzenli olarak kullanan 190 milyon aylık aktif kullanıcıya sahip olduğunu da belirtti.

Mektup çok uzun Google Translate yardımıyla kaynak bağlantısını kullanarak tüm içeriği okuyabilirsiniz.

Kaynak