Mi Max 3‘ün bu ay tanıtılması bekleniyor. Cihaz daha önce TENAA’da ortaya çıktı ve özelliklerini ve tasarımını az çok ortaya çıkardı. Bugün, Xiaomi’nin CEO’su Lei Jun, ürün kutusunun resmini yayınladı.

Xiaomi Mi Max 3 Ürün kutusu pek bir şey ifade etmiyor ve Xiaomi’nin telefonları için kullandığı benzer bir tasarıma sahip. Sağ üst köşede bir Mi logosu ve altta daha büyük bir fontta altın renk ile yazılmış “Max 3” bulunuyor. Yan taraftada Mi Max 3 yazısı görünüyor.

Xiaomi Mi Max 3 Ürün Kutusu

Ancak, ürün kutusu satış pazarlarına göre farklılık gösterebilir. Örneğin, Mi Max 2‘nin Çin ve Hindistan’da farklı bir ürün kutusu ile satışa sunuldu. Çin modeli sade beyaz ve düz bir tasarıma sahipken, Hindistan’da yapılan ve satılan versiyonun önünde telefonun bir fotoğrafı bulunuyor. Mi Max 3’ün global versiyonu da farklı bir tasarıma sahip olabilir.

Kısaca Xiaomi Mi Max 3 Özellikleri

Mi Max 3, 6,99 inç 18:9 ekran, bir Snapdragon 636 SoC, 6 GB’a kadar RAM ve 128 GB depolama alanına sahip olacak. Ayrıca, çift arka kamera, Android 8.1 Oreo ve bir 5400mAh büyük pil olacak.

Kaynak