Xiaomi, geçtiğimiz yıl Aralık ayı içerisinde Blasoul Y720 Gaming Mouse, adında oyun heveslilerine özel olarak ürettiği değişen renk efektleri ile dikkat çeken, çekici bir tasarıma sahip oyuncu faresini kullanıcı beğenisine sunmuştu. Şirket şimdilerde ise bu ürününün daha uygun fiyatlı Lite modelini piyasaya sürdü. Blasoul Y720 Lite Gaming Mouse, adında anlaşılacağı üzere Blasoul Y720 Gaming Mouse ürününe kıyasla hafifçe kırpılmış özellikler ile karşımıza çıkıyor. Ancak üretim kalitesi yine tüm Xiaomi ürünleriyle aynı.

Xiaomi Blasoul Y720 Gaming Mouse, 499 Yuan ($74) fiyat etiketiyle satışa sunuluyorken, Xiaomi Blasoul Y720 Lite Gaming Mouse sadece 349 Yuan ($52) fiyat etiketiyle kullanıcı beğenisine sunulmakta. Farenin cezbeden özelliği kullanımda olduğu sırada ortaya çıkan panoramik yıldırım etkili aydınlatmasıdır.

Xiaomi Blasoul Y720 Lite Gaming Mouse Teknik Özellikleri ve Fiyatı…

Xiaomi Blasoul Y720 Gaming Mouse kıyasla en önemli farklılık DPI’nın bu yeni oyun faresinde 12.000’den 7200 seviyesine düşürülmesi. Ayrıca, Xiaomi Blasoul Y720 Lite Gaming Mouse tasarımında daha yuvarlatılmış çizgiler tercih edilmiş ve sağ ele tam uyumlu bir ergonomiye dayalı olarak tasarlanmış. Üzerinde yedi buton bulunan Xiaomi Blasoul Y720 Lite Gaming Mouse, eliniz terli olduğunda fareden kaymasını engelleyen tasarıma sahip. Böylece, uzun oyun oturumlarında veya müsabaka sırasında kullanımlar için oldukça uygun.

Xiaomi Blasoul Y720 Lite Gaming Mouse, kasa yapısı enjeksiyon kalıplama işlemi kullanılarak TPR + ABS materyalden üretilirken, farenin yüzeyinde deri hissi uyandıran ve leke tutmayan tescilli bir BabyFace kaplama kullanılmış. Fare yüzeyinde oluşan lekeler, yüzeyin nazikçe silinmesiyle kolayca çıkarılabilmekte. Xiaomi Blasoul Y720 Lite Gaming Mouse, Mikromotion 2000W tıklama ömrü, PMW3360 optik motor, 48 MHz. 32bit ana yonga seti ve önceden ayarlanmış 5 adet DPI hızlı anahtarlama ile donatılmıştır.

Xiaomi Blasoul Y720 Lite Gaming Mouse‘un, en belirgin özelliği panoramik ışık efekti sunan tasarımı ve üzerinde yer alan ve çevresinde 360°’lik alanda parlak ışık elde edilmesini sağlayan, beş farklı bölgeden çıkış veren 16,8 milyon renk RGB aydınlatma bulunmakta. Daha önce belirtiğimiz gibi, 349 Yuan ($52) fiyat etiketiyle şimdilik Xiaomi Youpin üzerinden satışa sunulmakta.

İlginizi Çekebilir : Xiaomi’den Sıkı Oyuncular için Yeni Mouse!.. 

Xiaomi Blasoul Y720 Lite Gaming Mouse Nereden Alınabilir?..

Xiaomi Blasoul Y720 Lite Gaming Mouse‘a sahip olmak isteyenler ilerleyen dönemlerde AliExpress, Gearbest veya Lightinbox gibi parakende sitelerinden belirtilen fiyata kıyasla biraz daha fazla ödeyerek alabilirler.

Xiaomi Blasoul Y720 Gaming Mouse ürününe sahipseniz kullanım deneyimlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.