Yaygın olarak E3 olarak adlandırılan Electronic Entertainment Expo, video oyun endüstrisi için önde gelen bir etkinlik ve Los Angeles’da gerçekleşiyor.

Dünyaca ünlü E3 oyun fuarında Xiaomi, 1MORE alt şirketi adını kullanarak oyuncular için en havalı 1MORE Spearhead VR Oyun Kulaklığı‘nı sundu. Bu sunum için E3 konferansından daha iyi bir yer hayal etmek zor! Pek çok oyuncu oyun kulaklığından etkilendi, ki bu şaşırtıcı değil.

1MORE Spearhead VRX Oyun Kulaklığı Özellikleri

1MORE Spearhead VRX Oyun Kulaklıkları Waves Nx® Kafa İzleyici Özellikli – Bu küçük Bluetooth cihazı, Nx teknolojisinin etkileyici 3D ses deneyimini güçlendirmek için kulaklıklarınıza kilitlenir ve kafa hareketlerinizi takip eder – Kulaklıklar mükemmel ses kalitesi sağlar ve aynı zamanda uzun süre kullanımı da rahattır. Bu niteliklerin ikisi de her gerçek oyuncu için önemlidir!

Diğer birçok kulaklık arasında öne çıkan ultra gerçekçi ses kalitesi ne sağlayabilir?

Her şeyden önce VRX kulaklıklar, 50 mm grafen senkronize titreşimli manyetik-kollu sürücülere sahiptir. Titreşimli sürücülerin ve ses yayılma hızının kombinasyonu, süper bas akustik ayarının eşliğinde sesler ve oyun seslerini son derece canlı hale getirir.

VRX, hem yüksek sesli internet barlarında hem de E-Sports arenası dahil gürültülü dış ortam ortamlarında kristal netliğinde ses kalitesi sağlar.

Kulaklıklar, yüksek kaliteli ses iletimini korurken, arka plandaki gürültünün %90’ından fazlasını etkin bir şekilde filtreleyebilen, hassas bir mikrofon dizisine sahip, iki adet dahili mikrofon teknolojisine sahip, özel bir Çevresel Gürültü Önleme (ENC) özelliğine sahiptir. Bu yenilik sayesinde istenmeyen sesler oyun sırasında veya müzik dinlerken sizi rahatsız etmeyecek!

1MORE Spearhead VRX oyuncu kulaklığının sahibi tek bir hışırtı kaçırmayacak, aynı zamanda bas sesleri daha da gerçekçi hale getirecek özel bir süper bas akustik ayarlamaya sahip olacak! Bu kulaklıklarda ateş, patlama vb. Sesler oldukça farklı hissedilecek!

1MORE Spearhead VRX frekans aralığı: 20-20.000 Hz, cihazın hassasiyeti 103 dB ve Empedansı 32 Ω’dir.

Kulaklıklar, 16 milyondan fazla renk seçeneğine sahip, kullanıcı tanımlı bir arka ışıkla donatılmıştır.

Her oyuncu 1MORE Spearhead VRX’ı en az bir kez denemelidir!

Kaynak