Mi A2 hakkında bir sürü söylentiler çıktı, sızıntılar oldu. Hatta telefon hakkında bir çok bilgiye sahip olmamızı sağlayan bir video bile sızdırılmıştı. Ama artık sonunda A2 geliyor.. Tanıtılmasına 1 gün kala A2 gündemde yükselişe geçti. Günler öncesinden, akıllı telefon dünyanın farklı yerlerinde farklı çevrimiçi mağazalarda görülmüştü. Cihaz ilk olarak Polonya‘da bir çevrimiçi mağazada görüldü, daha sonra Romanya’da yakalandı. En yakını ise, harika fiyat etiketleri ile ön sipariş için Çin ve İngiltere online mağazaları tarafından gösterildi.

Mi A2 eGlobal Central

Bundan bir gün sonra yani 24 Temmuz‘da Çin”li yöneticiler İspanya’da bir etkinlik düzenleyecek. Bu etkinlikte Mi A2’nin yanında yeni Mi A2 Lite modelini de tanıtacaklar.

Mi A2 Bangood

Şu ana kadar en uygun fiyatları Çin ve İngiltere mağazaları gösterdi. Her iki ülkedeki mağazada, 4GB / 64GB bellek yapılandırması için; Çin kaynaklı olan Bangood mağazası %15 indirimle 229.99$ gibi bir fiyat gösterirken İngiltere kaynaklı olan eGlobal Central mağazası %13 indirimle  £209.99 ($276) gibi bir fiyat gösterdi.

Kaynak