Xiaomi, Bunny Çocuk Akılı Saat 2C‘nin yükseltilmiş yeni versiyonunu piyasaya sürdü. Yeni model Mi Bunny Çocuk Akıllı Saat 3 olarak adlandırıldı. Ayrıca bu model 4G sürümüdür. Bu yeni model 599 Yuan (~88$) olarak fiyatlandırıldı.

Mi Bunny 3 Akkıllı Saat

Mi Bunny 3 Akıllı Saat Tasarımı…

Tasarımanı inceleyecek olursak; 1,41 inçlik 320 x 360 piksel çözünürlüğünde retina sınıfı HD AMOLED ekrana sahip. Ayrıca ekran 2.5D kavisli bir cam ve Corning Gorilla Glass 3 tabakası ile birlikte korunmakta. Mi Bunny Watch 3 (4G), IPX7 su geçirmezlik sertifikasına da sahiptir. Kayışı ise, cilde duyarlılığı olmayan ve kullanılış açısından rahat olan bir malzemeden yapılmıştır.

Mi Bunny Akılı Saat 3, telefonunuza çağrı geldiğinde size sesli bir mesaj gönderilmesi 4G ağı desteğine sahiptir. Ayrıca, çocukların fotoğraf çekebilmesi için 30° çekim açısı sunan 2MP HD kameraya da sahiptir. Kamera, çocuğun öğrenme sürecine yardımcı olmak için bitkileri tanımlama yeteneğine sahiptir. Çocuğun tam konumunu bulmaya yarayan özel bir uygulama ile eşleşebilmektedir.

Bu özellik GPS, Beidou, Wi-Fi, yerçekimi sensörü, kamera yardımı, EPO, HotStill, AGPS gibi özelliklerin bir sonucu olarak mümkün kılınmıştır. Aynı zamanda ebeveynler bir güvenlik ağı kurarak çocuklarının belli bir alandan ayrıldıklarını anlayabilirler. Bu, cihazın ve çocuğunuzun kaybolmasını önlemeye yardımcı olur.

Mi Bunny 3 Akkıllı Saat

Mi Bunny 3 Akıllı Saat Mavi ve Pembe renk seçeneklerine sahip olacak. Akıllı saat 24 Haziran saat 10‘da Mi Mall, Tmall, Jingdong ve Suning‘da satışa çıkacak.

Kaynak