Xiaomi, Redmi Note 5 (Pro) için yeni bir depolama çeşidini duyurduktan sadece birkaç gün sonra Mi 8 SE için de yeni bir model duyurdu.

Xiaomi Mi 8 SE Yeni Varyantı 

 

Yeni varyant, 2299 ¥ (~ 338 $) fiyatı ile satış yapacak ve altın, koyu gri, parlak kırmızı ve parlak mavi olarak satışa sunulacak. Depolama alanındaki artış haricinde diğer varyantlarla aynı özelliklere sahip olacak.

Xiaomi Mi 8 SE Özellikleri 

Mi 8 SE, Snapdragon 710 işlemci ile gelen ilk telefondur. 5.88 inç FHD+ Samsung AMOLED ekrana sahiptir. Ayrıca ekranın üst kısmında bir çentik bulunuyor.

Arka tarafta AI özellikli, portre modu ve çok sayıda güzellik modu bulunan çift 12Mp + 5MP kamera bulunuyor. Ön tarafta ise portre çekim ve Led’li ön kamera bulunuyor.

xiaomi mi 8 saydam model

Cihaz’ın içinde QC 3.0 desteği bulunan 3120mAh pil bulunmaktadır. Çift SIM yuvası, çift bantlı Wi-Fi, Bluetooth 5.0, kızılötesi ve type-c bağlantı noktası bulunuyor. Ne yazık ki, 3,5 mm ses jakı bulunmuyor.

Mi 8 SE’nin yeni versiyonu, yarın 27 Temmuz saat 10’da (yerel saat) Xiaomi’nin resmi çevrimiçi mağazasında satışa sunulacak.

Kaynak