Dönem ağrıları ya da regl krampları ya da regl ağrıları, sizin ne dediğiniz önemli değil, bu bir çok kadının kabusu olmuştur. Bununla birlikte, ağrıları hafifletmek için kullanılan bazı ilaçlar vardır. En yaygın olanlar ağrı kesiciler, ısıtma yastıkları ve sıcak su torbalarıdır.

 

Xiaomi’nin Mijia platformu, her yaş ve cinsiyet için çok çeşitli şeylere ev sahipliği yapmakla tanınmaktadır, ancak en yeni ürünlerinden biri özellikle kadınlar için tasarlanmıştır. Platformda bu hafta listelenen yeni ürünlerden biri de PMA Menstrual Heating(Isıtma) Pad‘dir.

PMA Menstrual Isıtma Pedi Özellikleri

PMA Menstrual Isıtma Pedi, rahatlama sağlamak için 1 ila 2 saniye içinde ısıtılabilen grafen çubukları içerir. Nasıl çalıştığını merak ediyor olabilirsiniz. Isıtma yastığı aslında bir MicroUSB portuna sahiptir ve bir batarya ile çalıştırılabilir. Yapmanız gereken tek şey kabloyu powerbank’a takmak işte bu kadar basit.

PMA Menstrual Ped‘in üç sıcaklık seviyesi vardır. İlk seviye 41 – 45 ° C, ikinci 52 – 56 ° C, üçüncü ise 63 – 67 ° C arasındadır. Sıcaklık, ön taraftaki bir düğmeyle ayarlanabilir.

Isıtma pedi %100 ipek ile kaplıdır. Powerbank’ı tutmak için bir kayışı ve bir cebi vardır. Kalın değildir ve rahat olacak şekilde tasarlanmıştır. Herhangi bir kimse fark etmeden takabilir, hatta elbiselerinizin altından bile giyebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz zaman çıkarabilir ve çantanıza katlayabilirsiniz. Xiaomi su geçirmez olduğunu söylüyor, bu yüzden ter zarar verebilir diye endişelenmenize gerek yok.

PMA Menstrual Ped sadece 60g ağırlığında ve koyu yeşil ve pembe renkte geliyor. ¥ 169  (~ 25 $) fiyatı ile geliyor. Ayrıca yoksa, bir powerbank ile (~ 29 $)  ödeyerek satın alabilirsiniz.

Şu anda, ısıtma pedi sadece Xiaomi’nin Youpin mağazasında satın alınabilir durumda ancak üçüncü taraf satıcıların yakında stoklamaya başlayacağına inanıyoruz.

Erkek okurlarımıza, bu, hayatınızdaki kadınlar için harika bir hediye gibi görünüyor.

 

Kaynak