MIJIA, neredeyse tüm ihtiyaçlarımızı karşılayabilecek online bir mağaza haline geldi. Giysiler, Elektronik Oyuncaklar, İçecekler, Yiyecekler ve hatta Evcil Hayvan ürünleri bile satıyor. Ancak, bu ürünlerin hiçbirinin maliyeti bu yeni ev ürünleri kadar yüksek değil.

Xiaomi Mijia Mobilya Seti Özellikleri

Aslında mobilya seti Hangzhou, Çin merkezli bir şirket ile ortak olarak yapıldı. Bu mobilya seti, oturma odası takımı, yemek takımı, yatak odası takımı ve ev ofis setini içeren 25 parçadan oluşmaktadır.

MIJIA Mobilya Seti MutfakSetteki ürünlerin teması hemen hemen birbiri ile aynı. Avrupa’daki karaağaçlardan üretilen ürünler; PVD Altın rengiyle kaplanmıştır ve kaymaz ayaklara sahiptir. Sandalye ve yatak başlıklarındaki minderler, SINOMAX yüksek yoğunluklu köpük içerir ve turuncu/kahverengi Amerikan dana derisi ile kaplanmıştır.

MIJIA Mobilya Seti Yatak Odası

Xiaomi Mijia Mobilya Seti Fiyatı

Bütün setin fiyatı 29,999¥ (~270 $) civarında yer almaktadır. Ayrıca hedeflenen kitle fonlamasını %600’den fazlasıyla aşmıştır. Setin tamamını alamıyorsanız, bireysel olarak mobilya parçalarınıda sipariş edebilirsiniz. Satışların 7 Ekim‘e kadar başlaması bekleniyor.

MIJIA Mobilya Seti Ofis

Kaynak